СЪСТЕЗАВАХА СЕ ЛОВЦИТЕ В ЕЛХОВО

Най-добрите ловци от община Елхово премериха своята точност в състезание по спортна стрелба. Състезанието, посветено на Празника на града, се проведе за втора година в местността Острова в съботния следобед на 28.03.2009г. За първа година атракционното състезание се организира в две възрастови групи – юноши и мъже.

Ловните стрелби, в които участваха над 40 стрелци, са организирани със съдействието на Ловно рибарско дружество Елхово. Сред участниците за пърав година има и представители на нежния пол. Желаещите премериха прецизност и точност в дисциплината трап. Най-успешно представилите се бяха класирани от 1 до 5 място. Победителят в категория “мъже” Илиян Коство получи купа.  На  второ се нареди  Любомир Стойчев, следван от Златко Ханджиев, Георги Костов и Ангел Какъров.

Димо Йорданов се класира на първо място сред юношите, Силвия Йорданова на второ и Костадин Димитров – на трето.

Победителите получиха парични награди, грамоти и подаръци осигурени от община Елхово.