Празничен турнир по тенис на маса

С турнир по тенис на маса започнаха спортните мероприятия посветени на предстоящия празник на град Елхово. В спортния салон на ПГ „Св. Климент Охридски“се събраха десетки любители на този спорт, а надпреварата предизвика интереса на 14 състезатели.

Съставени бяха четири групи. Състезателите играха 3 от 5 гейма, до 11 точки, или разлика от две точки, всеки срещу всеки. Първия и втория от всяка група продължиха към фазата на директните елиминации. След изиграни четвърт финал, полуфинал и финал бяха излъчени и победителите.

Турнирът спечели Данаил Стефанов. Негов подгласник стана Георги Димитров, а трети в официалното класиране стана Галин Димов.

Председателят на ОбС Елхово г-н Християн Кускунов и г-н Господин Брайков, заместник кмет, бяха присъстващите официалните лица, които връчиха и наградите на призьорите – грамоти и парични награди, осигурени от Община Елхово.